Vill du jobba extra eller söker du sommarjobb? Just nu söker vi personer inför sommaren, vi tar också alltid emot spontana ansökningar, välkommen med din ansökan.

För restaurangen                                                            För kök:
Therese@vimmerbystadshotell.se                                 Josefin@vimmerbystadshotell.se

För städ                                                                              För reception:
Lina@vimmerbystadshotell.se                                         Frida@vimmerbystadshotell.se 

                                                                                                 

Vi finns här för dig

Hotell- och verksamhetschef
Martina Andersson
Martina@vimmerbystadshotell.se

Reception- och konferensansvariga
Frida Jonsson
Frida@vimmerbystadshotell.se

Lina Karlsson - föräldraledig 

Food- and Beveragemanager
Therese Ekström
Therese@vimmerbystadshotell.se 

Köksmästare
Josefin Carlsson
Josefin@vimmerbystadshotell.se

Städ- och kvalitetsansvarig
Lina Hassinen
Lina@vimmerbystadshotell.se

Spaansvarig
Eva Folkesson
Eva@vimmerbystadshotell.se 

Marknadsansvarig 
Patricia Storm - föräldraledig 


Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2024 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.