Best Western Vimmerby Stadshotell



Vi finns här för er

VD
Joakim Carlqvist
joakim@vimmerbystadshotell.se

Vice VD

Fredrica Carlqvist
fredrica@vimmerbystadshotell.se

Restaurangchef:
Ingela Svanström
ingela@vimmerbystadshotell.se

Receptionschef:
Linda Edlund
linda@vimmerbystadshotell.se

Husfru
Ann-Christin Larsson
ann-christin@vimmerbystadshotell.se

Best breakfast
Nina Eklund
nina@vimmerbystadshotell.se
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2017 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse